1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAUK – 27.10.2018 Košice

Dňa 27.10.2018 sa konalo 1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK v Košiciach na ktorej sme sa zúčastnili z 19 cvičencami.

Na tejto súťaži sme sa spomedzi 21 klubov a 307 súťažiacich umiestnili ako klub vo všetkých kategóriach na 2 mieste a v kategórii kumite jednotlivci na prvom mieste.

Naši cvičenci získali celkom 25 medailí z toho 12 zlatých 5 strieborných a 8 bronzové.

Výsledky :

Meno                            kategória                                                             Výsledok

Antoš Dominik Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/                            3

Antoš Dominik Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/       1

Cunik Adam Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. – 4. kyu/                     3

Černická Zuzana Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. – 4. kyu/                               2

Černická Zuzana Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. – 4. kyu/         1

Černický Juraj Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg                                                          2

Černický Jakub Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg                                                          1

Dziedzinová Zara Agility dievčatá 7 ročné                                                                           1

Dziedzinová Lara Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/                          3

Dziedzinová Lara Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/    1

Dziedzinová Zara Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/                             1

Geletko Alex Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/                                  2

Geletko Alex Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/             2

Geletková Laura Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/  1

Geletková Laura Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/                        1

Gyomrai Ján Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/                1

Hlaváč Andreas Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/              3

Janovčík Adam Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/               3

Kešelák Dominik Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg                                                        1

Kešelák Dominik Kata kadeti 14-15 rokov                                                                               3

Krivda Marek Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/                                   3

Krivda Marek Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/             1

Mrovčák Peter Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. – 4. kyu/                    3

Petruška Mathias – Rafael Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/           1

Petruška Mathias – Rafael Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/ 2

 

Družstvá

Meno kategória Výsledok

KK IGLOW Spišská Nová Ves KUMITE DRUŽSTVÁ ST. ŽIACI 12-13 rokov /max. 4. kyu/ 1

KK IGLOW Spišská Nová Ves KUMITE DRUŽSTVÁ KADETI 14-15 rokov /max. 3. kyu/ 1

KK IGLOW Spišská Nová Ves KATA DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/ 1

KK IGLOW Spišská Nová Ves KUMITE DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/ 3

KK IGLOW Spišská Nová Ves KATA DRUŽSTVÁ ST. ŽIACI 12-13 rokov /max. 4. kyu/ 3

KK IGLOW Spišská Nová Ves KATA DRUŽSTVÁ KADETI 14-15 rokov /max. 3. kyu/ 1