3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2018 – 2019 – 02.03.2019 Snina

Dňa 2.3.2019 sa konalo 3. Kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK v Snine. Naši 15 zverenci na tejto súťaži získali 8 zlatých medailí, 3 strieborné medaile a 6 bronzové medaile.  V kategórii družstvá štartovali naši zverenci v 7 kategóriách a získali celkovo 6 medailí z toho 4 zlaté a 2 strieborné. Celkovo sa karate klub Iglow umiestnil na tejto súťaži na 5 mieste.

KK IGLOW Spišská Nová Ves

Jednotlivci

disciplína             štarty    1. miesto             2. miesto             3. miesto             spolu

kata                           15               2                       1                                 3                        6

kumite                      15              6                        2                                 3                       11

 

Meno                            kategória                                                                                              Výsledok

Antoš Dominik  Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/                               2

Antoš Dominik  Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/                                     2

Antoš Vojtech  Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. – 4. kyu/                       3

Cunik Adam       Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. – 4. kyu/                          3

Cunik Adam       Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. – 4. kyu/                                               3

Dziedzinová Zara             Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/                        1

Dziedzinová Lara             Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/             3

Dziedzinová Zara             Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/                   1

Geletko Alex     Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/                1

Geletková Laura              Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/                   1

Geletková Laura              Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/          1

Gyomrai Ján      Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/                                          3

Gyomrai Ján      Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/                     1

Kešelák Dominik              Kata kadeti 14-15 rokov                                                                              3

Kešelák Dominik              Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg                                                     1

Krivda Marek    Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/                                    1

Petruška Mathias – Rafael Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. Kyu   2

 

 

Družstvá

disciplína             štarty    1. miesto             2. miesto             3. miesto             spolu

kata                           3               2                           1                             0                           3

kumite                     4                2                          1                              0                          3

 

Meno                                                       kategória                                                                       Výsledok

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KATA DRUŽSTVÁ ST. ŽIACI 12-13 rokov /max. 4. kyu/    2

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KATA DRUŽSTVÁ DIEVČATÁ 8-9 rokov /max. 4. kyu/      1

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KUMITE DRUŽSTVÁ ST. ŽIACI 12-13 rokov /max. 4. kyu/               2

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KUMITE DRUŽSTVÁ DIEVČATÁ 8-9 rokov /max. 4. kyu/ 1

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KATA DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/   1

KK IGLOW Spišská Nová Ves      KUMITE DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/             1