1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 – 2020 – 12.10.2019

1. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 – 2020 – 12.10.2019

Dňa 12.10.2019 sa konalo 1. Kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK na ktorej sa z Karate klubu IGLOW Spišská Nová Ves zúčastnilo 13 cvičencov.

Naši cvičenci získali celkom 24 medailí z toho 21 medailí ako jednotlivci a 3 medaile v družstvách z toho boli 9 zlatých medailí,  8 strieborných medailí a 7 bronzových medailí.

Karate Klub IGLOW, o. z.

Jednotlivci

disciplína             štarty    1. miesto             2. miesto             3. miesto             spolu

agility                   9                   4                         2                                1                         7

kata                      13                 0                         1                                1                         2

kumite                13                 3                          5                               4                       12

 

Meno                                     kategória                                                               Výsledok

Antoš Dominik             Agility chlapci 10 roční                                                   2

Antoš Vojtěch  Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí      1

Cunik Adam       Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí        2

Cunik Adam       Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí                             2

Duračinská Vivien           Agility dievčatá 7 ročné                                            3

Duračinská Vivien           Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg                     2

Dziedzinová Zara             Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé                 3

Dziedzinová Lara             Agility dievčatá 10 ročné                                           1

Dziedzinová Lara             Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé       2

Dziedzinová Zara             Agility dievčatá 8 ročné                                               1

Dziedzinová Zara             Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé         1

Geletko Alex     Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí                 3

Geletková Laura              Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé             3

Gyomrai Ján      Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí            3

Hlaváč Andreas                Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí                   3

Janovčík Adam Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí                   2

Janovčík Adam Agility chlapci 9 roční                                                                   2

Krivda Marek    Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí            1

Krivda Marek    Agility chlapci 11 roční                                                                1

Petruška Mathias – Rafael           Agility chlapci 11 roční                                   1

Petruška Mathias – Rafael           Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí            2

 

Družstvá

disciplína             štarty    1. miesto             2. miesto             3. miesto             spolu

kata                         2                   2                          0                            0                          2

kumite                   2                   0                          0                          1                            1

 

Meno   kategória            Výsledok

 

Karate Klub IGLOW, o. z.             Kata družstvá mladší kadeti 12-13 rokov              1

Karate Klub IGLOW, o. z.             Kumite družstvá mladší kadeti 12-13 rokov         3

Karate Klub IGLOW, o. z.             Kata družstvá starší žiaci 10-11 rokov                   1