Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Santiago – Chile 23. – 27. október 2019 – výsledky

Na Majstrovstvách sveta v Čile sa zúčastnilo celkom 1582 pretekárov z 96 krajín celého sveta medzi nimi nechýbali aj 6 cvičenci Karate klubu IGLOW Spišská Nová Ves.

Naši cvičenci v náročných súbojoch vzorne reprezentovali nielen Slovensko ale aj mesto Spišská Nová Ves a Karate klub IGLOW.

V náročných podmienkach sa z Karate klubu IGLOW darilo Sáre Krivdovej a Marošovi Janovčíkovi ktorí obsadili piate miesta.

Výsledky našich jednotlivcov :

Sára Krivdová Kumite juniorky +59kg

Počet štartujúcich v kategórií: 47

1.kolo free, v 2.kole vyhrala 2:0 s LIESKE SANDRA (POLAND,POL), v 3.kole vyhrala 3:2 s LOOR MELANI (ECUADOR,ECU), v 4.kole prehrala 1:3 s VUKOVIC MARINA (AUSTRIA,AUT). V repasáži v 1.kole vyhrala 4:1 s SULLIVAN HANNAH (AUSTRALIA,AUS), v 2.kole v boji o 3.miesto prehrala na vlajky za stavu 0:0 s JUNNER NIAMH (SCOTLAND,SCO) a obsadila 5.miesto.

Janovčík Maroš Kumite juniori +76kg

Počet štartujúcich v kategórií:43

V 1.kole vyhral 7:2 s REZCHYK EDUARD (UKRAINE,UKR), v 2.kole vyhral 6:3 s SABTI HUSSAIN (KUWAIT,KUW), v 3.kole prehral na vlajky za stavu 1:1 s NUNEZ BENJAMIN (CHILE,CHI). V repasáži v 1.kole vyhral 3:0 s JOVOVIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE), v 2.kole vyhral 2:0 s HOULLICH RABIE (FRANCE,FRA), v 3.kole prehral 0:2 s SOBKOWIAK DAWID (POLAND,POL) a obsadil 5.miesto.