Hrdí na našich troch karatistov (Veronika Vysopalová, Alexander Dubravec, Jan Peter Holub), ktorí mali tú česť niesť vlajku na otvorení Spišských športových hier. Skvelá reprezentácia nášho klubu, karate aj športových hodnôt.
Gratulujeme a ďakujeme za vzorné vystúpenie!


